Cart
Loading...
Loading... 10842-001
Cable Runway Insulator Bar Kit; 1 Kit
MSRP $38.54
| Quantity |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5.5" (140 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |