Cart
Loading...
Loading... 40170-001
Pipe Clamp with Bonding Connector; For use with Pipe Size .5"-75" (10 mm-19mm); Each
MSRP $80.53
| Type | For use with Pipe Size .5"-75" (10 mm-19mm) |
| Height | 1.8" (45.72 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.6 LB (0.27 kg) |