Cart
Loading...
Loading... 40170-002
Pipe Clamp with Bonding Connector; For use with Pipe Size 1"-1.25" (30 mm-31.8mm); Each
MSRP $124.90
| Type | For use with Pipe Size 1"-1.25" (30 mm-31.8mm) |
| Height | 2.75" (69.85 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.9 LB (0.41 kg) |