Cart
Loading...
Loading... 40170-003
Pipe Clamp with Bonding Connector; For use with Pipe Size 1.5"-2" (38 mm-50 mm); Each
MSRP $138.91
| Type | For use with Pipe Size 1.5"-2" (38 mm-50 mm) |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Width | 3.8" (95 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.95 LB (0.43 kg) |