Cart
Loading...
Loading... 40170-004
Pipe Clamp with Bonding Connector; For use with Pipe Size 2.5"-3" (64 mm-80 mm); Each
MSRP $150.55
| Type | For use with Pipe Size 2.5"-3" (64 mm-80 mm) |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Width | 4.8" (121 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1.65 LB (0.75 kg) |