Cart
Loading...
Loading... 40170-006
Pipe Clamp with Bonding Connector; For use with Pipe Size 5"- 6" (130 mm-150 mm); Each
MSRP $183.40
| Type | For use with Pipe Size 5"- 6" (130 mm-150 mm) |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Width | 8" (203 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2.05 LB (0.93 kg) |