Cart
Loading...
Loading... 40977-701
Uninterruptible Power Supply Bracket for CUBE-iT Wall-Mount Cabinet, 7.2"H x 19.25"W (183mm x 489 mm), Black
MSRP $68.00
| Color | Black |
| Width | 1.125" (28.575 Millimeters) |
| Depth | 19.25" (488.95 Millimeters) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (203.2 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 22" (559 mm) |
| Ship Height | 4" (101.6 Millimeters) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 KG) |



