Cart
Loading...
Loading... 14465-C01
Cable Lashing Bracket; Z4-Series SeismicFrame; 1.62" (41 mm) x 43U; Black
MSRP $127.62
| Height | 72.95" (1852.93 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Width | 0.4" (11 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |