Cart
Loading...
Loading... 38634-E03
Cable Lashing Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 45U Cabinet; 2.75"W (70 mm); Includes 6 Cable Bundle Swivels; Glacier White
MSRP $100.78
| Cable Width | |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 45U |
| Height | 78.8" (2000 mm) 45U |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5.2 LB (2.36 kg) |



