Cart
Loading...
Loading... 38636-700
Cable Lashing Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 42U Cabinet; 7.0"W (178 mm); Includes 12 Cable Bundle Swivels; Black
MSRP $184.69
| Cable Width | |
| Color | Black |
| Height RMU | 42U |
| Height | 73.5" (1867 mm) 42U |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 7" (178 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12.5 LB (5.67 kg) |







