Cart
Loading...
Loading... 38636-706
Cable Lashing Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 48U Cabinet; 7.0"W (178 mm); Includes 12 Cable Bundle Swivels; Black
MSRP $200.89
| Cable Width | |
| Color | Black |
| Height RMU | 48U |
| Height | 84" (2134 mm) 48U |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 7" (178 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 14.5 LB (6.58 kg) |







