Cart
Loading...
Loading... 43056-001
VersaEdge™ Slack Manager Kit; Includes 4 fiber spools; Black
MSRP $51.00
| Type | Fiber Service Loop Kit for VersaEdge |
| Height | 3" (76.19999999999999 Millimeters) |
| Width | 3" (76.19999999999999 Millimeters) |
| Depth | 2" (50.8 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (127 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 4" (102 mm) |
| Ship Height | 5" (127 Millimeters) |
| Shipping Weight | 3.5 LB (1.5909090909090908 Kilograms) |







