Cart
Loading...
Loading... 12955-719
Fiber Slack Manager Panel; 19" Rack-Mount; Black
MSRP $180.10
| Height | 1.75" (44.5 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |