Cart
Loading...
Loading... 43057-001
VersaEdge™ Grommet Kit; 2 Per Kit; Pair; Black
MSRP $42.50
| Type | Grommet Kit, Pair, Black |
| Height | 3" (76.19999999999999 Millimeters) |
| Width | 7" (177.79999999999998 Millimeters) |
| Depth | 2" (50.8 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Rubber |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 9" (228.6 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 4" (102 mm) |
| Ship Height | 5" (127 Millimeters) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.8181818181818181 Kilograms) |







