Cart
Loading...
Loading... 43058-001
VersaEdge™ Magnetic Cable Manager Clip Kit; 10 Piece Per Kit; Black
MSRP $68.00
| Type | Magnetic Cable Manager Clip Kit for VersaEdge |
| Height | 2.5" (63.5 Millimeters) |
| Width | 2.5" (63.5 Millimeters) |
| Depth | 4" (101.6 Millimeters) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Plastic |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 4.5" (114.3 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 6" (152 mm) |
| Ship Height | 4.5" (114.3 Millimeters) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.8181818181818181 Kilograms) |
