Cart
Loading...
Loading... 14440-C01
Ring Cable Manager; Z4-Series SeismicFrame; 23.6" (600 mm) W x 43U; Black
MSRP $229.09
| Width | 1.6" (41 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Height | 72.95" (1852.93 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3.9 LB (1.77 kg) |