Cart
Loading...
Loading... 14440-E00
Ring Cable Manager; Z4-Series SeismicFrame; 23.6" (600 mm) W x 40U; Glacier White
MSRP $233.04
| Width | 1.6" (41 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Glacier White |
| Height | 67.7" (1719.58 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3.7 LB (1.68 kg) |