Cart
Loading...
Loading... 14445-C00
Ring Cable Manager; Z4-Series SeismicFrame; 31.5" (800 mm) W x 40U; Black
MSRP $279.18
| Width | 5.6" (142 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Height | 67.7" (1719.58 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12.4 LB (5.62 kg) |