Cart
Loading...
Loading... 43045-E01
VersaEdge™ Universal Accessory Panel; Glacier White
MSRP $178.50
| Color | Glacier White |
| Height | 37.5" (952.5 Millimeters) |
| Width | 17.5" (444.5 Millimeters) |
| Depth | 2.5" (63.5 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19.5" (495.29999999999995 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 4.5" (114 mm) |
| Ship Height | 39.5" (1003.3 Millimeters) |
| Shipping Weight | 12.7 LB (5.772727272727272 Kilograms) |











