Cart
Loading...
Loading... 38646-711
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Short Finger; With Cover; Black
MSRP $302.99
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Height RMU | 42U |
| Type | Short Finger |
| Height | 71.7" (1821 mm) 42U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 8.5 LB (3.86 kg) |







