Cart
Loading...
Loading... 38646-E21
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Short Finger; With Cover; Glacier White
MSRP $345.70
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Height RMU | 52U |
| Type | Short Finger |
| Height | 89.2" (2266 mm) 52U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 127" (3226 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.6 LB (4.35 kg) |







