Cart
Loading...
Loading... 38647-721
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Long Finger; With Cover; Black
MSRP $382.95
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Height RMU | 52U |
| Type | Long Finger |
| Height | 89.2" (2266 mm) 52U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 127" (3226 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.6 LB (4.35 kg) |







