Cart
Loading...
Loading... 38647-739
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Long Finger; With Cover; Black
MSRP $370.04
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Height RMU | 48U |
| Type | Long Finger |
| Height | 82.2" (2088 mm) 48U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.5 LB (4.31 kg) |







