Cart
Loading...
Loading... 38647-E17
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Long Finger; With Cover; Glacier White
MSRP $360.65
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Height RMU | 48U |
| Type | Long Finger |
| Height | 82.2" (2088 mm) 48U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.2 LB (4.17 kg) |







