Cart
Loading...
Loading... 40970-704
Vertical Cabling Section for CUBE-iT®Cabinet; 4U; Pair; Black
MSRP $95.40
| Height | 7" (178 mm) 4U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
