Cart
Loading...
Loading... 40970-711
Vertical Cabling Section for CUBE-iT®Cabinet; 11U; Pair; Black
MSRP $103.72
| Height | 19.3" (490 mm) 11U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
