Cart
Loading...
Loading... 39905-772
Equipment Mounting Rail Kit for CUBE-iT®Wall-Mount Floor-Supported Cabinet; Gen 3; 72"H (1830 mm); 40U; Square-Punched; Pair, Black
MSRP $269.73
| Color | Black |
| Height | 72.7" (1847 mm) 40U |
| Width | 1.7" (43 mm) |
| Depth | 2.6" (66 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
