Cart
Loading...
Loading... 43048-E01
VersaEdge™ Uninterruptible Power Supply Bracket, 12.5"W x 7.25"D x 1.25"D (318 mm x 184 mm x 32 mm), Glacier White
MSRP $68.00
| Color | Glacier White |
| Height | 7.25" (184.14999999999998 Millimeters) |
| Width | 12.5" (317.5 Millimeters) |
| Depth | 1.25" (31.75 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14.5" (368.29999999999995 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 3.25" (83 mm) |
| Ship Height | 9.25" (234.95 Millimeters) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.2727272727272725 Kilograms) |







