Cart
Loading...
Loading... 38638-700
Full Height Dual PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 42U Cabinet; 2.2"W (56 mm) PDU; Black
MSRP $97.78
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 42U |
| Color | Black |
| Height | 73.6" (1869 mm) 42U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 202" (5131 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 7.9 LB (3.58 kg) |



