Cart
Loading...
Loading... 38638-703
Full Height Dual PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 45U Cabinet; 2.2"W (56 mm) PDU; Black
MSRP $115.01
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 45U |
| Color | Black |
| Height | 78.9" (2004 mm) 45U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 8.5 LB (3.86 kg) |



