Cart
Loading...
Loading... 38638-711
Full Height Dual PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 42U Cabinet; 2.7"W (69 mm) PDU; Black
MSRP $102.61
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 42U |
| Color | Black |
| Height | 73.6" (1869 mm) 42U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 5.9" (150 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 202" (5131 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |



