Cart
Loading...
Loading... 38638-E14
Full Height Dual PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 45U Cabinet; 2.7"W (69 mm) PDU; Glacier White
MSRP $119.73
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 45U |
| Color | Glacier White |
| Height | 78.9" (2004 mm) 45U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 5.9" (150 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 8.6 LB (3.9 kg) |



