Cart
Loading...
Loading... 38638-E17
Full Height Dual PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 48U Cabinet; 2.7"W (69 mm) PDU; Glacier White
MSRP $137.46
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 48U |
| Color | Glacier White |
| Height | 84.2" (2139 mm) 48U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 5.9" (150 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 9.3 LB (4.22 kg) |



