Cart
Loading...
Loading... 14480-E00
Full Height Dual PDU Bracket; 4.8" (121 mm) x 40U; Glacier White
MSRP $120.52
| Height | 70.73" (1796.542 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Glacier White |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 4.8" (121 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 183" (4648 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 9.1 LB (4.13 kg) |