Cart
Loading...
Loading... 39086-C06
Full Height Dual PDU Bracket; 48 RMU; Black
MSRP $146.05
| Height | 81.2252" (2063.12 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Width | 1.2" (31 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |