Cart
Loading...
Loading... 39086-C10
Full Height Dual PDU Bracket; 52 RMU; Black
MSRP $168.97
| Height | 88.2252" (2240.92 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Width | 1.2" (31 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 236" (5994 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |