Cart
Loading...
Loading... 39086-E00
Full Height Dual PDU Bracket; 42 RMU; Glacier White
MSRP $92.74
| Height | 70.7252" (1796.42 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Glacier White |
| Width | 1.2" (31 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 190" (4826 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |