Cart
Loading...
Loading... 38637-700
Full Height Single PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 42U Cabinet; 2.2"W (56 mm) PDU; Black
MSRP $78.49
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 42U |
| Color | Black |
| Height | 73.6" (1869 mm) 42U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 202" (5131 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |



