Cart
Loading...
Loading... 38637-706
Full Height Single PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 48U Cabinet; 2.2"W (56 mm) PDU; Black
MSRP $99.86
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 48U |
| Color | Black |
| Height | 84.2" (2139 mm) 48U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5.2 LB (2.36 kg) |



