Cart
Loading...
Loading... 38637-E03
Full Height Single PDU Bracket for ZetaFrame®Cabinet; for 45U Cabinet; 2.2"W (56 mm) PDU; Glacier White
MSRP $86.56
| PDU Chasis Width | |
| Height RMU | 45U |
| Color | Glacier White |
| Height | 78.9" (2004 mm) 45U |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5.1 LB (2.31 kg) |



