Cart
Loading...
Loading... 39110-C01
PDU Bracket; Assembly; Standard; 0.7'' (17 mm) W x 3.9'' (100 mm) D x 2.4" (60 mm); Black
MSRP $82.91
| Type | For F-Series TeraFrame Gen 3 Cabinet System or GF-Series Gen 2 Cabinet System |
| Height | 2.374" (60.3 mm) |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 3.9" (100 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
