Cart
Loading...
Loading... FP-B33-06
Replacement plenum rated foam kit for use with the A0622-RF and A0822-RF Raised Floor Zone Enclosures; Each intumescent foam pad is 2" x 7-3/4" x ¼"; Kit includes eleven (11) pads
MSRP $129.16
| Type | For P/N A0622-RF & A0822-RF |
| Height | 0.25" (6.35 mm) |
| Width | 7.8" (197 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gray |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |