Cart
Loading...
Loading... 40960-E48
Front Door Assembly for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 48"H x 24"W (1220 mm x 610 mm); Solid Metal; Glacier White
MSRP $582.80
| Height | 48.5" (1231.9 mm) |
| Color | Glacier White |
| Door Style | Solid Metal Door |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 152" (3861 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |



