Cart
Loading...
Loading... 43030-710
VersaEdge™ Swing-Handle Lock, Keyed
MSRP $85.00
| Type | Swing-Handle Lock, Keyed |
| Height | 7" (177.79999999999998 Millimeters) |
| Width | 2" (50.8 Millimeters) |
| Depth | 3" (76.19999999999999 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (101.6 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 5" (127 mm) |
| Ship Height | 9" (228.6 Millimeters) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.2727272727272725 Kilograms) |
