Cart
Loading...
Loading... 43030-760
VersaEdge™ Electronic Lock, 12V
MSRP $858.50
| Type | Electronic Lock, 12V |
| Height | 11" (279.4 Millimeters) |
| Width | 5" (127 Millimeters) |
| Depth | 4" (101.6 Millimeters) |
| Certifications | UL-2416 |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (177.79999999999998 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 6" (152 mm) |
| Ship Height | 13" (330.2 Millimeters) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.727272727272727 Kilograms) |
