Cart
Loading...
Loading... 39868-725
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 45U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Black
MSRP $780.03
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 45U |
| Height | 77.7" (1974 mm) 45U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 59.7 LB (27.08 kg) |







