Cart
Loading...
Loading... 39868-733
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 29.5"W (750 mm) Cabinet; Black
MSRP $709.74
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 42U |
| Height | 75.9" (1928 mm) 42U |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 57.2 LB (25.95 kg) |







