Cart
Loading...
Loading... 39868-E11
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $637.83
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Height | 75.9" (1928 mm) 42U |
| Width | 27.6" (701 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 54.8 LB (24.86 kg) |







