Cart
Loading...
Loading... 39868-E17
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $730.94
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 48U |
| Height | 79.5" (2019 mm) 48U |
| Width | 27.6" (701 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 231" (5867 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 58 LB (26.31 kg) |







