Cart
Loading...
Loading... 39868-E28
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $819.93
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 48U |
| Height | 79.5" (2019 mm) 48U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 231" (5867 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 61.3 LB (27.81 kg) |







